Šobrīd Inga Pazuha strādā Jēkabpils novada pašvaldībā, pildot Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas ekspertes pienākumus, savukārt Agnese Kotoviča ir SIA “LC būve” juriskonsulte.

Inga stāsta: “Abas esam ieguvušas 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību “Grāmatvedība un finanses”. Mums bija vēlme studēt tālāk. Pandēmija darīja savu, paverot attālinātā studiju procesa iespējas, kas ir ļoti labs risinājums jau strādājošiem studētgribētājiem. Es uzskatu, ka attālinātā studiju procesa kvalitāte RTA bija izcila un lieliski pierādīja, cik tas ir ērti, un nekādā mērā neietekmē programmas apguvi. Manuprāt, liela panākumu atslēga studijām bija tieši māsas atbalsts, jo kritiskajos brīžos viņa man, un es māsai, biju “kursa biedrs”, kurš neļaus atslābt un motivēja izdarīt”.

Arī Agnese ir vienisprātis: “Viennozīmīgi ieguvums studiju procesā bija būt kopā ar māsu, mēs spējām strādāt vienā komandā, atbalstot un motivējot viena otru. Man svarīgi bija studijas attālināti, jo atrados bērnu kopšanas atvaļinājumā. Studējot, es uzlaboju prasme plānot savu laiku, lai savienotu un profesionālo darbību, ikdienas pienākumus un laiku ģimenei. Ļoti augstu novērtēju komunikāciju ar diplomdarba vadītāju Mg.oec. Aiju Čerpinsku, viņas mentālais atbalsts, profesionālisms, darba spējas un dzīves uztvere ir apbrīnas vērts,” uzsver Agnese.

Abas absolventes ļoti rekomendē potenciālajiem studētgribētājiem izdarīt savu izvēli par labu studijām RTA. “Augstskola sniedz mūsdienīgu izglītību un seko aktualitātēm darba tirgū un globalizācijas procesiem, kā arī piederības sajūtu, tā ir mūsdienīga, viesmīlīga un tajā ir vispretimnākošākie mācībspēki. Mēs citiem ieteiktu RTA, ja tie vēlas iegūt dzīvē jaunas krāsas – dzīvesprieku, jo tieši tādas sajūtas mums bija visus studiju gadus,” atzīst abas māsas.

Studiju programmā “Finanses” tiek gaidīti studenti, kuri vēlas studēt nepilna laika studijās (ilgums ir 2,5 gadi). Dokumentu iesniegšana notiek attālināti. Plašāka informācija www.rta.lv

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto