Kopējā sadarbība jau vairāku gadu garumā izpaužas dažādās iespējās un pasākumos. Pagājušajā studiju gadā kā partneri RTA pārstāvji piedalījās starptautiskajā konferencē Polijā, Rēzeknē tika organizēts WIT un RTA studentu kopīgais plenērs. Tāpat RTA notika poļu mākslinieku un pasniedzēju izstādes, kā arī organizētas RTA pasniedzēju personālizstādes Polijā, tika izdoti mākslas darbu katalogi.

Arī šajā studiju gadā plānoti vairāki sadarbības pasākumi, kas ar partneriem tika pārrunāti, kā dažus minot, iespēja dizaina studiju programmu studentiem piedalīties BIP mobilitātē Polijā, dalība organizētajās konferencēs, savstarpējo izstāžu prezentēšana, mākslas katalogu izdošana, un citi.

Esam pateicīgi par iespējām studentiem un pasniedzējiem, ko nodrošina savstarpējā sadarbība! 

Šajā nedēļā tika organizēta arī lektores Agnieszka Hamerlinska Erasmus+ vizīte no Nikolaja Kopernika Toruņas Universitātes, Polijas. Pasniedzēja pārstāv speciālās izglītības nozari un tikšanās laikā ar Studiju programmas “Speciālā izglītība” programmas direktori Mārīti Rozenfeldi dalījās savā pētījumā par smaržas terapiju un prototipa izstrādē cilvēkiem ar elpošanas traucējumiem.

Ar kolēģiem šajā nedēļā tika atklātas četras mākslinieku, lektoru un studentu izstādes, kuratori Ilze Bodža, Michal Piekarski, Piotr Janowczyk, kā arī kopīgi tika apmeklēta RTA dizaina programmu studentu un absolventu darbu izstāde “DIZAINS& TEHNOLOĢIJAS” Latgales Kultūrvēstures muzejā.

Ilze Bodža,

Ārējo sakaru koordinatore 

Publicitātes foto