Atskatoties uz laiku, kad izvēlējusies studiju virzienu, viņa saka: “Sociālo darbu izvēlējos studēt, jo tas ir darbs ar cilvēkiem, es vēlos palīdzēt un būt noderīga sabiedrībai. Šodien sociālie darbinieki ir ļoti pieprasīti, darbs sociālajā jomā ir ļoti daudzveidīgs”.

Pašlaik Tatjana Karpisonova strādā Ludzas novada Sociālā dienesta Kārsavas teritoriālajā nodaļā par sociālo darbinieku, darbā pielietojot mācību laikā iegūtās teorētiskās zināšanas, sociālā darba metodes.

Tatjana Karpisonova uzsver: “Darbs, kurā es šobrīd strādāju, man patīk, RTA esmu ieguvusi ļoti plašas zināšanas sociālajā jomā, gan teorētiskās, gan praktiskās. Vērtīgi, ka studiju laikā akadēmija sniedza iespēju doties uz praksi Lietuvā, tā ļāva iepazīties ar citas valsts sociālā darba pieredzi,” atzinīgi novērtē absolvente.

Izglītības, valodu un dizaina fakultātes absolvente norāda, ka Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā strādā tiešam ļoti zinoši, profesionāli pedagogi, kas nodot savas zināšanas studentiem. Reflektantu uzņemšana visās studiju programmās turpinās līdz 25. augustam. Plašāka informācija par uzņemšanas nosacījumiem un vakantajām valsts finansētajām budžeta vietām pa tālr.: 26656553, e-pastu uznemsana@rta.lv, kā arī akadēmijas mājas lapā www.rta.lv

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto